HEMEN ARAYIN WHATSAPP
kodlama-ve-robotik-egitimi

Tanıtım Videosu

Kodlama Ve Robotik Eğitimi

Kodlama ve robotik eğitimi ile çocuklara teknolojinin ve bilişimin temelleri öğretilmekle birlikte farklı problemleri hızlıca çözebilme, analitik tasarımlar gerçekleştirebilme gibi beceriler kazandırılması hedeflenmiştir. Uygulamalı olarak gerçekleşen Kodlama eğitimlerinde, eğlenceli aktivitelerle çocuklarımıza algoritma mantığı ve sayısal veriler sevdirilerek verilmektedir. Bitirme projesi ile Robotik tasarımlar oluşturulmakta , Dünyanın tüm ileri teknoloji sağlayan gelişmiş ülkeleri erken yaştan itibaren tüm çocuklara KODLAMA, ROBOTİK Eğitimleri vererek Mühendis ve Tasarımcı Beyinler geliştirmişlerdir. Yakın gelecekte de tüm sanayi ve üretimin altyapısının Yazılım( Kodlama ) ,Robotik ve gelişmiş 3D Printerların devralacağı bilinmektedir.


egitimleriniz-bana-ne-kazandirir

Eğitimleriniz bana neler kazandırır?


Mesleki eğitimlerde diğer eğitim türlerinden farklı olarak eğitim içeriğinin güncelliği son derece önemlidir. Piyasada karşılığı olmayan bir eğitim içeriği kursiyerin o mesleği hiç öğrenemediği sonucunu doğurur. Eğitim içeriklerine paralel olarak öğretilen programların sürümlerinin de piyasa gerçekleriyle orantılı olması gerekmektedir. Bu iki hususa gösterilecek hassasiyet eğitimle amaçlanan sonuca ulaşmanın temel şartıdır.

seanslar

Seanslarımız


Tarihler Günler Saatler Kontenjan Durumu
Size Uygun Tarihler İçin İletişime geçin.
sertifikasyonlar

Sertifikasyonlar


Bireysel gelişiminiz ve kariyeriniz açısından sertifika son derece önemlidir. İş görüşmelerinde sahip olduğunuz bilgi ve becerilerinizi ancak bu şekilde belgelendirebilirsiniz. Ayrıca sertifikasyonlar ile uluslararası alanda da kendinize yer edinebilirsiniz. Sertifikasyonların Milli Eğitim Bakanlığınca yetkili kurumlarca yapılması gerekmektedir.

kurs-sonunda-kazanimlar

Kurs sonunda kazanımlar


Verilen mesleki eğitimler neticesinde kursiyerlerimiz eğitim aldıkları mesleklerde tam donanım sahibi ve piyasa beklentileri doğrultusunda mezun olmaktadırlar. Alınan bu mesleki eğitimler kursiyerlerin bu alanda çeşitli ünvanlara sahip olmalarını sağlamaktadır. Bu mesleki kazanımlar beraberinde yeni iş imkanları doğurmaktadır.

Tüm Eğitimleri Görüntüle

Yukarı Çık